John Smith
منوی دیجیتال
رستوران و کافه
با جلو رفتن زمان تمامی کسب و کار ها باید به فکر آنلاین کردن خدمات خودشان باشند تا در همه جوانب بتوانند خدمات خودشان را به خوبی به مشتری هایشان ارائه دهند با منوخوان میتوانید کالای خدماتی خود را آنلاین کنید و با استفاده از منو آنلاین (منو دیجیتالی) دسترسی راحت و آسانی را خدمت مشتری هایتان ارائه دهید
از جمله قابلیت های این پلتفرم مدیریت کامل منوهای آنلاین توسط مجموعه می باشد، این سامانه علاوه بر منوی آنلاین دیداری قابلیت ثبت سفارش از درون مجموعه و یا بیرون مجموعه (بصورت دلیوری) را دارا می باشد، قابلیت ترجمه به تمامی زبانهای دنیا در منوی دیجیتال باعث می شود مشتریان خارجی در مجموعه به راحتی بتوانند آیتم های منو را مشاهده کرده و بهترین انتخاب را انجام دهند.
منوی دیجیتال علاوه بر منوی آنلاین یک پلتفرم حسابداری، انبارداری، حضور و غیاب، پیجر دیجیتالی و گزارش تجاری ابری نیز می باشد که با وجود آن دیگر نیاز به هیچ ابزاری برای رستوران نخواهد بود.
و در پایان، منوی دیجیتال فقط برای کافه و رستوران ها نیست! روم سرویس این سامانه در هتل ها قابل استفاده می باشد، منوی ثبت سفارش همانند یک وبسایت فروشگاه آنلاین برای دیگر اصناف قابل استفاده بوده و همینطور منوی دیداری مشابه یک کاتالوگ دیجیتالی برای مشاهده محصولات و خدمات تمامی کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد.
منوهای اختصاصی
علاوه بر رستوران، برای کسب و کار خودتان میتوانید براحتی منوی دیجیتال سفارش دهید
منوی آبمیوه بستنی
قابل استفاده برای : آبمیوه و بستنی فروشی ها ، کافی شاپ ها
منوی کافه رستوران
قابل استفاده برای : رستوران ، کافه رستوران ، فست فود ، فود کورت ، تهیه غذا